logo Ouders Online

home forum chat thema-pagina's vraagbaken video koopjeskelder surf-tips snuffelgids service colofon

Magazine - redactionele artikelen
 Vóór de geboorte
 Bevalling
 Baby-tijd
 Peutertijd
 Kleutertijd
 Schooltijd
 Algemeen
Forum-archief

De onderstaande teksten maken deel uit van het Forum-archief van Ouders Online. Ze werden gepost van 1996 tot 1998. Daarna is een nieuw forum in gebruik genomen, dat u bereikt via de knop forum in de menubalk hierboven.



Baby van 8 maanden en puppy, verstandig?


Onderdeel: Algemeen
Titel: Baby van 8 maanden en puppy, verstandig ?
Berichtnummer: F01584
Datum: 18 maart 1998
Afzender: [naam en adres bekend bij de redactie]

Hallo,

In januari van dit jaar is één van onze honden overleden. De andere is nu wat alleen.

Wij zijn nu van plan om weer een puppy te nemen, maar willen graag de ervaring horen van andere ouders die bij een baby tegelijkertijd een pup hebben genomen.

Ik heb er zelf heel veel zin in, maar gevoel en verstand loopt nog wel eens door elkaar. Wie deelt zijn ervaring met ons?

Annette.


Onderdeel: Algemeen
Titel: wachten
Berichtnummer: F01584-1
Datum: 7 april 1998
Afzender: [naam en adres bekend bij de redactie]

Beste Annette,

Mijn situatie is weliswaar anders (baby van 3 maanden, vier katten) maar ik kan me zo voorstellen dat het verstandiger is als je wacht tot je kind wat groter is of een hond uit een asiel nemen. Want het lijkt mij erg ingewikkeld om twee "kinderen" tegelijkertijd op te voeden!!!

Diana


Copyright © 1996-2010 Ouders Online, alle rechten voorbehouden
Uitsluiting aansprakelijkheid | info@ouders.nl
Pagina voor het laatst bijgewerkt op: 22 februari 2003