

Alles Digitaal

Caroline
21-10-2010 om 18:10
Ipad uit de vs?
Weet iemand of je voor een iPad uit de VS hier een abonnement kunt nemen? M.a.w. of ze simlockvrij zijn?

Maxime.M
21-10-2010 om 21:45
Huh?
Met een I-pad bel je toch niet? Dus simlockvrij heeft daar dus niets mee te maken. Of bedoel je soms een i-phone?

Monica
22-10-2010 om 19:52
Internetten
Met je iPad kun je wel internetten !!! Volgens mij is iedere iPad simlockvrij, je zit alleen met andere stroomvoorziening, om op te laden moet je dan een europees verloopstuk hebben.

Jolijt
24-10-2010 om 13:02
Geen simlock
Maar de abonnementen voor de Ipad zijn (nog) wel duurder dan voor de telefoon.
Opladen: Verloopstuk is gewoon op internet te bestellen (je hoeft alleen het stekkerdeel te vervangen), maar je kunt ook opladen via USB of in de auto.

JolandavS
25-10-2010 om 11:26
Opladen
Ik heb zelf ook een iPad en die kun je eventueel ook opladen met de oplader van je iPhone of iPod. Het opladen gaat dan wel iets minder snel als met de originele iPadlader maar het is goed te doen hoor.
Of ze simlockvrij zijn (uit Amerika) weet ik helaas niet ...
Ik heb de versie met WiFi en 3G maar heb tot nu toe alleen nog via WiFi op internet gezeten omdat die iPad abo's nog behoorlijk duur zijn helaas dus dat komt nog wel een keertje
Jolanda