Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
14-05-2010 om 17:48
hoi,
ik heb de ouders online applicatie op mijn iphone. ideaal! alleen lukt regaeren me niet.
wie weet hoe dat moet?
14-05-2010 om 22:21
Kan nog niet
In deze versie kan je nog niet inloggen en reageren; alleen maar lezen. Reageren kan wel als je via Safari naar de OO website gaat, net als op je gewone computer. Maar dat leest toch een stuk lastiger. Ik wacht ook op een upgrade van de oo-app!
15-05-2010 om 00:12
Posten via de iphone app?
Berichten plaatsen met de iphone app is binnenkort mogelijk, er wordt hard aan gewerkt.
Reken maar op 1 á 2 maanden, niet alleen is het altijd meer werk dan je denkt, ook Apple's goedkeuring krijgen voor de app is een langdurig proces.
Verstuurd met de Ouders Online iPhone app.
15-05-2010 om 09:21
Wat is het probleem ? Ik reageer nu met m'n Iphone. Of begrijp ik de vraag verkeerd ?
15-05-2010 om 09:24
Vraagje
Ik heb dus geen OOL-Iphone- applicatie, maar roep de site gewoon op. Ik vind het prima leesbaar. Wat is het voordeel van een applicatie?
15-05-2010 om 12:29
Reageren
Hoi,
ja reageren met de iphone via safari kan wel idd.
maar de applicatie is mega handig. echt goed leesbaar, veel makkelijker dan via safari.
Oke programmeur,dan weet ik dat ik niet blind ben, ik moet gewoon nog even geduld hebben,thanx.
groetjes