Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
06-04-2012 om 22:34
Hoi dames,
Ik heb een vraag, hie vertel je man dat je dit keer echt van hem gaat scheiden?
Gr.
07-04-2012 om 07:55
Gewoon
Mededelen, en dan op een moment dat je weet dat je ook vrij snel de daad bij het woord kunt voegen.
07-04-2012 om 09:11
Waar sta je?
Hoe ver ben je al? Heb je voor jezelf besloten dat je wil scheiden en moet alles nog geregeld worden? Of heb je al woonruimte en pak je daarna je spullen en ben je weg?
Je impliceert dat je het vaker verteld hebt, maar toen uiteindelijk niet bent gegaan. Wat is er nu anders? Die reden zou ik er zeker bij zeggen.
07-04-2012 om 12:58
Heel duidelijk
Altijd moeilijk dit onderwerp.
Ga er samen voor zitten en maak heeel duidelijk dat het over is.
Dus niet "ik denk, misschien"dat soort dingen, maar echt heel duidelijk. Alleen dan zal een man het begrijpen.
Heel veel succes!
07-04-2012 om 23:09
Vertel er
een praktische stap bij die je gaat doen of al gedaan hebt. Dat vergroot de kans dat het tot hem doordringt dat je het meent. Sterkte! Heb je kinderen?
09-04-2012 om 12:32
Hier
Ik heb mijn ex verteld dat ik voor een paar dagen later een afspraak met een advocaat had gemaakt om de scheiding in gang te zetten. En toen de afspraak was geweest heb ik verteld wat er verder ging gebeuren, zoals voorlopige voorzieningen en zo. Hij ging tekeer als een idioot, maar het was in ieder geval duidelijk.