

Gezondheid

Guinevere
20-06-2010 om 21:41
Oorpijn met buisjes, hoe lang
Zoonlief, 8 jaar, heeft in januari buisjes gekregen in zijn oren, voor de 2e keer. Nu doet het nog steeds pijn als er water inkomt met douchen of zwemmen. Het is echt geemmer en zo wil ik hem ook niet voor zijn B laten lessen.
Ik vraag me dus af of dit normaal is en of dit nog eens een keertje overgaat...
Eén buisje is er trouwens al weer uit, maar ik weet niet welk oor.

Nasha 1st
20-06-2010 om 23:04
Doppen in?
Want chloorwater in je oor is echt niet fijn.....hier zwemmen beide orenkinderen met doppen in.

Elisa Gemani
20-06-2010 om 23:04
Oorpijn
Nee, dat is niet normaal. Ik zou een afspraak met de ha maken en er even naar laten kijken. Evt. door laten verwijzen naar KNO.

kroet-28
21-06-2010 om 21:35
Nee
zoon van 6 heeft in april buisjes gekregen en geen pijn gehad. Hij zwemt sindsdien wel met oordoppen (was volgens KNO beter omdat je voorkomt dat er vuil water in z'n oren komt en daardoor ontstekingen kan veroorzaken. Hij baddert ook met doppen als hij met hoofd onder gaat). Het zijn van die kneedbare oordoppen die je in je oor stopt en dan aanduwt in je oor, zodat het helemaal afgesloten is.
succes en ik zou ook even de dokter bellen!