Gezondheid Gezondheid

Gezondheid

Vieze smaak in mond: oorzaak

Herkent iemand dit en wat eraan te doen?
Ik heb een maagontsteking met de helicobacter. Met als gevolg dat ik 7dagen lang, 3x daags twee soorten antibiotica moet innemen: clarithromycine + amoxycilline + lanzoprazole (maagzuurremmer) Buiten het feit dat ik me er enorm moe door voel, heb ik constant een vieze smaak in mijn mond, ook mijn eetlust is minimaal. Wat zou de oorzaak kunnen zijn: de antibiotica of de maagzuurremmer? Want de als het de maagzuurremmer is, is dit wel zeer vervelend, want deze moet ik minimum 2maanden slikken.
Alvast bedankt, Linda

MariaV

MariaV

05-12-2008 om 13:08

Amoxi

Ja hoor, ik herken dit van de amoxicilline. Het gaat (bij mij) over als de kuur voorbij is.
Maria

Schimmel?

Ik kreeg een paar weken geleden nĂ¡ een amoxillinekuur een schimmelinfectie in de mond. Was ook erg vies en onaangenaam. Volgens de huisarts gebeurt dit vaker.
Angelika

Reageer op dit bericht

Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.