Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
22-08-2009 om 16:49
Mijn kleuter heeft 4 kleine wondjes/korstjes op zijn hoofdhuid. Het zat er uit als muggenbeten (beetje geel korstje), voordat hij bij de kapper was en daarna wat gekrabbeld had. Het is nu al een paar dagen en het worden er niet meer, 1 is bijna weg. Afwachten maar of toch naar de huisarts? Ik heb nog nagekeken op luizen maar dat is het niet.
22-08-2009 om 18:22
Muggenbulten
Ja, dat is heel goed mogelijk. Ik heb vrij dun haar en regelmatig een muggenbult op mijn hoofdhuid.
Het klinkt allemaal niet zo angstaanjagend om naar de huisarts te gaan.
25-08-2009 om 14:29
Berg?
Is het geen berg? De gele schilfers op het hoofd van mijn dochter zien er ook uit als wondjes, vind ik altijd. Maar het is berg.
26-08-2009 om 08:10
Stiekem toch luis?
Rafelkap,
Mijn dochter had hetzelfde, en geen luis te bekennen. Twee dagen later had ik dezelfde wondjes in mijn nek. Nog een dag later vond ik bij zoontje neten en plukte ik een echte luis uit mijn haar. Na behandeling met prioderm was het over en we blijven nog veel nakammen. Veel hebben we niet gevonden; een paar neten, 1 luis en wat verdachte dingetjes, maar het was genoeg om bulten te veroorzaken.
Groet,
Laminaat