Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
11-06-2012 om 23:09
Ken iemand autobedrijf Tulp in Tilburg? Wij hebben daar een auto gezien die we misschien wel interessant vinden maar het is best een eind rijden. Op internet 1 negatieve reactie gevonden maar verder heel weinig. Dus iemand uit Tilburg misschien hier die iets meer weet?
13-06-2012 om 16:53
Ik woon er...
Ik woon in Tilburg, maar helaas ik ken ze niet. Ik snap je angst van een onbekend bedrijf en daar een auto kopen. Hebben wij onlangs ook gedaan en is ons toch goed bevallen. Vraag om BOVAG garantie en laat dat in t koopcontract zetten. Wij hadden na 3 dagen een lekkende achterruit; mee terug gegaan en werd direct kosteloos gemaakt. Verder perfecte auto.
Dorry