Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
09-12-2009 om 13:40
Hoe krijg je bruine randjes aan de onderkant van douchedeuren weg? Weet iemand een goed schoonmaakmiddel hiervoor?
09-12-2009 om 13:49
Bleekmiddel
Ik doe dat af en toe als volgt: als ik de wc doe met gele wc-eend, dan laat ik dat even in de pot intrekken. Op zo'n moment doop ik een borstel (zo'n plastic borstel met een handvat aan de bovenkant, tip van cobi) in het laagje bleek/water. Daarmee schrob ik de randjes van de douche die dat nodig hebben.
Af en toe doe ik zelfs de voegen, dan doe ik het met een oude tandenborstel. Jaja, soms heb ik de smaak helemaal te pakken.
Succes,
Margje