Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
05-04-2012 om 19:46
Wie weet raad? Dochter heeft afelopen maandag een nieuwe jas gekregen. En heeft het voor elkaar om er (zwarte!) nagellak aan te smeren! GGGRRRR!!!! Ik heb de jas nu 2 keer behandeld met vlekkenspray en gewassen, maar het is er niet uit. De jas is 100% Polyester, en is royalblauw (mooie diepe kleur) daarom durf ik er geen nagellakremover op te smeren! Iemand enig idee hoe ik de vlekken eruit krijg?
05-04-2012 om 22:00
Ik zou....
gewoon even op de binnenkant van de zoom uitproberen of nagellakremover rare dingen doet. En als het OK lijkt daarmee de vlek verwijderen.
Ingrid
06-04-2012 om 11:44
Niet meer
Dochter had zwarte nagellak gemorst op haar nieuwe (en dure grrr) spijkerbroek en vervolgens de broek doodleuk en zonder iets te zeggen in de was gedaan. Na het wassen was de nagellak er ook niet meer uit te krijgen met nagellakremover.