Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
28-06-2016 om 13:10
Hallo.
Mn dochtertje is bijna jarig en die is gek op zingen, nu ben ik op zoek naar een karaoke splers voor haar. Ik wil het liefst er een dat je kan opnemen en de zang van de muziek wat zachter kan zetten. Ik hoop dat iemand ervaring hiermee heeft. Ik heb zelf wel wat opties gezien maar nog niet helemaal precies wat ik zoek.
Ik hoop dat iemand mij kan helpen
Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.