Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
21-07-2016 om 15:28
Zojuist een nieuw gekocht buizenframe bad van intex in elkaar gezet. Nu is hij aan het vullen (1/3) nu gaan de lage zijden vh bad ( 2 bij 3) naar binnen staan. De buizen gaan daarbij uit elkaar.
Wat heb ik fout gedaan? Of trekt dit recht wanneer het bad vol is? Horen deze buizen niet stevig in elkaar te klikken? Ipv van losjes??
Helo
21-07-2016 om 16:44
Een beetje is normaal
De buizen moeten zeker wel stevig in elkaar klikken. Dat de buizen van de staanders iets naar binnen gaan wijzen is wel normaal, althans, dat is bij ons bad het geval. Scheelt een centimeter of vijf á tien. Heb je de staanders wel tussen de banden die aan de onderkant van de 'lining' gestoken?
skik
Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.