Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
12-11-2010 om 16:09
Ik wil 1 van bovenstaande gaan aanschaffen. Nu heb ik geen frietpan, omdat ik het altijd zo een gedoe vind met het vet.
Voordeel van actifry en airfryer is dat het veel minder vet is, maar is het ook lekker??
Actifry geeft in 30 minuten friet, Airfryer in 12 minuten...maar is het ook te eten?!
Wie heeft een van bovenstaande apparaten?? Ik hoor het graag.
12-11-2010 om 16:55
Actifry
Ik heb ervaring met actifry, zalige patat, maar met een groot gezin is de bereidingsduur lastig, vind ik.
16-11-2010 om 13:00
Dan heb je vast
de Tefal actifry family?? Want ik heb begrepen dat je er verschillende types in hebt? Weet je hier meer van?
Ik heb hem ondertussen van mijn schoonzusje geleend, en de friet was heerlijk. Maar friet en snacks, dat is niet te doen...de friet is koud voordat de snacks klaar zijn. Dus dat is niet echt handig.
Zijn er nog anderen die ervaring hebben met de tefal of philips aircooker?
16-11-2010 om 13:13
Janneke
Ik had de eerste die op de markt kwam. Leuk voor vier personen, maar onhandig inderdaad als je snacks bij de friet maakt. En aangezien wij vaak met zijn zessen aan tafel zitten, heb ik 'm verkocht.