Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
23-02-2015 om 10:34
Weet een van jullie een manier om e-tickets voor een concert op een betrouwbare manier te ruilen? Ik heb tickets voor datum A en wil ze graag ruilen voor datum B.
Op Marktplaats worden ze aangeboden, maar hoe weet ik nu of het betrouwbaar is? Iemand tips?
23-02-2015 om 11:14
ticketswap
Hoi
Er is hier een speciale website voor om onveilig handelen bijna uit te sluiten. Je betaalt een klein bedrag voor de rest regelen zij het.
23-02-2015 om 11:28
Ruilen
Dankjewel voor de tip. Maar op deze site kan je alleen kopen of verkopen. En ik wil graag ruilen....
23-02-2015 om 12:24
Ik zou......
.....als het kan 'gewoon' nieuwe tickets kopen en de oude verkopen. Eventueel voor een iets lagere prijs. Dat je eerst andere tickets had, tja, das dan een klein verlies....jammer dan.
Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.