Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
20-09-2016 om 10:06
Ik trof net deze tip aan op Facebook:
Stop heling
Via www.stopheling.nl of via de app is het mogelijk om uw waardevolle goederen te registreren. Op deze manier maakt u gemakkelijk een lijst met alle details van de goederen.
Bij brand of diefstal hebt u dan altijd een lijst met de goederen beschikbaar. Hierbij zijn ook de serienummers geregistreerd, deze zijn voor de politie erg belangrijk om gestolen goederen te kunnen herleiden.
Ook is het mogelijk via de site goederen te controleren of deze van diefstal afkomstig zijn. Controleer voor u iets tweedehands koopt of het aangeboden product bij de politie als gestolen geregistreerd staat.
https://itunes.apple.com/nl/app/stop-heling/id490402079?mt=8
Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.