Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
29-10-2011 om 17:24
Voor de 2 logeetjes vanavond heb ik bij de campingwinkel 2 zelfopblaasbare luchtbedjes gekocht.
Deze zouden 7 cm dik moeten worden maar ze worden maar ongeveer 3 cm dik. Bijblazen lukt niet echt omdat de lucht er meteen weer uit loopt.
Doe ik iets niet goed of moet ik wat meer geduld hebben?
Er zit helemaal geen beschrijvng bij, het merk is Safrika type Dreamer 7
Iemand ervaring?
29-10-2011 om 19:10
Eerste keer
vaag staat mij bij dat ik de matjes de eerste keer zover mogelijk moest llaten vollopen, evt een beetje bijblazen. Daarna leegdrukken (oprollen dus) en dan weerlaten vollopen. Dan kun je inieder geval beter bijblazen en lepen ze verder vol. Staat zoiets niet in de handleiding? Succes
29-10-2011 om 20:51
Dop dicht?
Je draait na het bijblazen toch wel het dopje dicht?! Hoe kan de lucht er anders uitlopen?
Verstuurd met de Ouders Online iPhone app
29-10-2011 om 22:32
Tijd
voor het eerste gebruik moet je ze zeker 2 dagen open laten liggen om helemaal goed te kunnen vullen. Daarna bijblazen.
Niet opgerold en met open ventiel opbergen. (onder een bed is de ideale plek.)