Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
15-05-2012 om 14:30
Beste ouders,
Wij zijn 4 studenten van de Hogeschool van Amsterdam, na aanleiding van een project dat wij voor onze studie Commerciele Economie moeten doen. Moeten wij een enquete afnemen onder ouders met kinderen in de leeftijdscatogerie 6-12 jaar. Wij zijn opzoek naar 100 respondenten, voor deze enquete.
Wij willen u alvast hartelijk bedanken voor de medewerking.
Onderstaand vindt u een link naar onze enquete.
http://www.thesistools.com/web/?id=268699
Mvg,
Michelle, Mariska, Ebru en Sabine
15-05-2012 om 15:10
Opmerking
Ik heb de enquête ingevuld. Wat ik jammer vond, is dat ik bij de vragen naar of ik het zou kopen of niet, het antwoord "af en toe" niet kon geven. Sommige tijdschriften hoef ik niet periodiek te hebben, dus geen abonnement, maar koop ik wel af en toe. Misschien, afhankelijk van hoe het uitvalt, zou dit er zo eentje kunnen zijn.