Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
06-11-2014 om 16:29
Hallo,
Mijn naam is Larissa en ik zit momenteel in 5 havo. Dit jaar moet ik voor mijn examens een profielwerkstuk maken. Als onderwerp heb ik gekozen voor de hemolytische streptokokken, oftewel B-streptokokken. Ik heb hiervoor gekozen omdat mijn moeder ongemerkt draagster was van deze bacterie tijdens de bevalling van mijn broertje. Deze bacterie heeft toen bijna het leven van mijn broertje gekost. Het verbaast mij dat heel veel mensen niet van het bestaan afweten van deze bacterie, terwijl ik het gevoel heb dat deze bacterie in Nederland meer voorkomt dan HIV (waar overigens wel op wordt getest bij zwangerschap). En waarom ben ik zonder problemen geboren? Dit zijn allemaal vragen die mij hebben aangezet tot het kiezen van dit onderwerp.
Aan de hand van deze vragen heb ik een kleine enquête gemaakt, deze is bestemd voor moeders en vrouwen die ooit in verwachting zijn geweest.
Als u op onderstaande link klikt, wordt deze enquête geopend.
Zou u deze voor mij willen invullen? Dan kan ik mijn onderzoek zo breed mogelijk maken.
https://www.survio.com/survey/d/K6B5M0K ... w.facebook
Met vriendelijke groeten,
Larissa
Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.