
Mijntje
03-07-2014 om 18:54
Drente in plaats van Drenthe in schrijfschrift
Ik lees net het volle schrijfschrift door van mijn zoon (groep 5). Leren die kinderen Drente te schrijven zonder H. Zo staat het zelfs voorgedrukt en dat moesten ze dan een paar keer netjes overschrijven.
Ben ik nou gek of is Drenthe tegenwoordig zonder H?

Fenix78
03-07-2014 om 19:16
Ik zie
inderdaad ook steeds vaker Drente voorbijkomen. Ik blijf stug DrentHe schrijven.

Haaknaald
04-07-2014 om 08:59
Nieuwe tijd
Het zal de nieuwe tijd wel zijn. Hier zwierf een te leren "uittreksel" door de juf gemaakt door huis. Zoon in groep 5 heeft nog 1 geschiedenis toets voor dw vakantie. Hij verbouwd stond daar in. Ik maar proberen mijn kinderen foutloos Nederlands te leren maar als zelfs de juf het niet goed weet, wie ben ik dan.

Mijntje
05-07-2014 om 09:28
groene boekje
Het lijkt me wel dat ze kinderen moeten leren netjes schrijven volgens het groene boekje. Volgens mij kwam Drenthe zonder h daar nooit 'im Frage'.
Reageer op dit bericht
Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.