Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
07-11-2008 om 14:46
hoi
Mijn dochter is 2 jaar geleden versneld, ze zit nu met 6,5 jaar in groep 4. Ik heb een gesprek met de juf gehad, wij denken allebei dat mijn dochter erg aan het onderpresteren is. gevolg: een totaal niet-gemotiveerde, verveelde, niet enthousiast te krijgen meisje.
juf gaat het met de IB-er overleggen, volgende week krijgen we te horen wat ze van plan zijn om hier aan te doen.
ik heb totaal geen kennis hiervan, wat kan ik verwachten? Wat is handig om wel/niet te doen? zijn er mensen met ervaring?
Groetjes
Lies
08-11-2008 om 00:24
Lezen
Lees je zelf goed in. Bijvoorbeeld op het forum van HIQ of Omnino. Ken je het beleid van de school ten aanzien van hoogbegaafdheid? Heeft de school ideeën over verbreden of verrijken? Is er de mogelijkheid om extra vakken te doen, zoals een vreemde taal leren. Kijk ook eens op webkwesties.nl Prachtige sites om werkstukjes te maken. Onderpresteren is gewoon heel lastig. Succes.