Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
22-02-2016 om 09:59
Wat vinden jullie van rekenen "Oefenen boekje "( groep 6, 2 helft ) ? Wil hem voor mijn zoon bestelen om te oefenen voor de volgend Cito toets,ik weet niet of goed helpt ,dat kost 29,99 €
(Andacht voor rekenen) heet het
Heeft iemand het geprobeerd?helpt het goed kind?
Bedankt alvast voor jullie antwoord
22-02-2016 om 13:52
Aandacht voor rekenen
Ik ken de boekjes. Ze zijn goed afgestemd op de leerstof van een bepaalde periode zoals m6. Maar het zijn vooral kale sommen. Weinig contexten. Je moet zelf wel in staat zijn om er wat uitleg bij te geven. En verder moet je ook kijken of het bij de manier van school past. Er moet vooral gecijferd worden en sommige rekenmethodes op school doen dat bij bv delen heel anders. Dan werkt aandacht voor rekenen niet goed.
Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.