Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
15-12-2008 om 20:02
Lang geleden verloor hij zijn zoon. De jongen wilde niet meer verder. Psychische narigheid werd hem te veel.
Maar niet al te ver daar vandaan groeide in het geheim een klein meisje op. De dochter en evenbeeld van de jongen die op zijn 26ste besloot te sterven.
Toen het meisje een jonge vrouw was, kwam ze in haar werk iemand tegen die haar dacht te kennen.. de gelijkenis was frappant..
Het geheim werd ontsloten.. en vandaag krijgt de oude vader voorzichtig het nieuws: zijn zoon is niet dood! Hij leeft! Hij leeft voort in mijn prachtige dochter en in mijn lieve, kleinzoon..
15-12-2008 om 21:42
Wat bijzonder
Wat een verhaal, in zo weinig woorden! Een grootvader erbij, een kleindochter, een achterkleinzoon, een oud-opa. En wat jammer dat het zo lang geduurd heeft (maar dat zal ook een verhaal op zich zijn)
18-12-2008 om 11:19
Ff slikken
Mooi verwoord. Ik hoop voor jullie dat de reactie van de oude vader is wat jullie wensen. Heel veel geluk met elkaar en mooie feestdagen.
snik, echt een kerstverhaal dit.
Groeten Regenbogie