Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
05-06-2011 om 11:49
Hoi,
Onze gasfles is nog niet helemaal leeg dus we willen hem liever in Frankrijk omruilen. Zijn daar genoeg mogelijkheden of wordt dat zoeken? Ik dacht ooit gehoord te hebben dat dat bij leClerq kon,weet niet of dit voor alle types geldt.
En zou het ook niet goedkoper zijn daar?
Bedankt, oregano
05-06-2011 om 14:37
Overal
om te ruilen die dingen, niet alleen bij leClerq maar bij vrijwel alle wat grotere supermarkten tot bij kleine dorps-winkel-van-sinkels tot bij heel veel campings. Gewoon meenemen dus en omruilen als hij leeg is. Of het daar goedkoper is weet ik niet, wij wisselen nooit in Nederland (want daar gebruiken we die tank niet).
Kari
05-06-2011 om 21:07
Niet overal
Deze fles is kleiner dan de meest gebruikte fles. Bij een kleine supermarkt kun je deze niet altijd omruilen. Bij een grote hypermarche is het geen probleem.