Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
23-01-2011 om 23:08
Klm heeft nu aantrekkelijke tarieven maar toch vreemd dat je via Klm België geen reserveringskosten hoeft te betalen (scheelt 10 euro pp). En als je via Klm België vanaf Antwerpen centraal station naar Montreal reist (met Thalys naar Schiphol en dan KL671) kost dat 891 euros voor 2, vanaf Schiphol kost vlucht kl671 1179 euros en via KLM Nederland is dat 911 resp 1199!?!?!??!
24-01-2011 om 13:54
Verbaast mij ook
Vaak is vanaf Antwerpen met KLM goedkoper dan vanaf Amsterdam. Betekent alleen bij de heenreis dat je eerst naar Antwerpen moet om je ticket te laten stempelen. Op de terugreis stappen we gewoon in Rotterdam uit
25-01-2011 om 14:50
De hele familie?
He dat is een interessante optie zeg. Net even gekeken naar een vlucht die wij willen. Dat scheelt 100 euro pp. Probleem is alleen dat zoon de trein in Antwerpen niet kan halen, want dan is hij nog op school. Weet jij Dirksmama hoe dat in zijn werk gaat. Kan dan een van ons naar Antwerpen gaan en dan alle kaartjes afstempelen, weer terug naar huis gaan en de rest van de familie oppikken en dan naar Schiphol gaan, of moet dat persoonlijk gebeuren.