Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
18-01-2011 om 12:53
Hallo allemaal,
wij zoeken een vakantiehuisje of een chalet aan de Worthersee in Oostenrijk. Ik ben al zo'n weekje op internet bezig, zonder succes
Wie heeft voor mij de ultieme tip? Na een week rijden we door naar kroatie, daar zoeken we iets gelijkaardigs, alle tips welkom! (geen massacampings please)
alvast bedankt.
groeten
Corleone
19-01-2011 om 10:29
Dorpjes
Misschien is het gemakkelijker zoeken op de dorpen/plaatsen/steden die rondom dat meer liggen.
Vera
19-01-2011 om 21:23
In de buurt, maar ander meer
wij zijn eens bij de ossiachersee geweest, op een camping, dat wel.Misschien zijn er daar meer huisjes te vinden? het is dichtbij de worthersee, en de omgeving is prachrig