Vakantie en uitjes Vakantie en uitjes

Vakantie en uitjes

MeJane

MeJane

01-07-2011 om 16:47

Taxibusje naar vliegveld brussel/zaventem

Dag allemaal,
Zaterdagochtend 9 juli moeten we om 5 uur (vroeg...) op Zaventem (vliegveld van Brussel) zijn. We komen vijf weken later terug op Schiphol, dus de auto op dat vliegveld laten staan is geen optie.
Nu zoeken we een airporttaxi die ons vanaf Nijmegen naar Brussel kan brengen. We zijn met 2 volwassenen en 3 kinderen (10, 11 en 13 jaar oud). Hebben jullie een bedrijf dat je aan kunt bevelen? Over het meest in het oog springende bedrijf zijn de meeste recensies vreselijk (vooral: de taxi is niet op komen dagen en we hebben onze vlucht gemist!).
MeJane

Naar laatste reactie
Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.
amk

amk

01-07-2011 om 20:44

Dag eerder

een dag eerder 1 nacht een hotel boeken bij brussel airport en dan met de pendel naar het vliegveld.
Dan kun je met het ov die kant op reizen of je laten brengen.

brabantje

brabantje

02-07-2011 om 00:48

Van helvoort taxi

Hallo MeJane;

Wij zijn al circa 5 keer met van Helvoort Taxi uit Gemert naar Schiphol (en terug) gereden; is ons altijd goed bevallen. Zijn keurig op tijd, echt goed. Ze rijden ook naar Zaventem, Brussel.

groetjes van brabantje en alvast een fijne vakantie toegewenst!

+ Brunette +

+ Brunette +

03-07-2011 om 00:12

Hotel of taxibusje

Als het niet heel veel meer kost zou ik kiezen voor een hotel, dat heeft toch iets feestelijks.

Reageer op dit bericht

Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.