Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
29-08-2016 om 20:28
Volgende week gaan we 4 dagen naar Krakau. Natuurlijk staat een bezoek aan Auschwitz en de zoutmijnen op het programma maar zijn er hier nog mensen die nog meer tips hebben? Alle tips zijn welkom!
29-08-2016 om 22:26
Net geweest
Auschwitz alleen met kinderen ouder dan 14, liefst nog wat ouder.
De Wawelburcht: wees heel erg op tijd want maar beperkt kaartjes per dag.
De drakengrot valt heel erg tegen, de draak zelf staat buiten de burgt en is wel een bezoekje waard.
Eten niet op het grote plein maar in de joodse wijk.
De Schindlerfabriek en de apotheek van het getto.
Wij vonden het museum met abstracte kunst naast de Schindlerfabriek ook erg leuk maar dat moet je smaak maar net zijn
Het museum onder het grote plein en het plein met de lakenhallen zijn ook erg leuk vooral door de straatkunstenaars.
Wij vonden het een leuke compacte stad.
Er zijn veel leuke muurschilderingen op onverwachte plekken als je wat van de standaardroutes afwijkt.
Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.