Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
08-02-2009 om 21:55
Snif. Vanavond sneuvelde mijn mooie theepot van een reclame-actie van Cote d'Or (dat was stug dooreten aan chocola......). Geel met het bekende olifantje erop. Niet op Ebay te vinden, niet op marktplaats, niet bij Cote d'or zelf. Hier iemand misschien heel toevallig die er eentje weet/heeft en er van af wil?
Er waren ook kopjes van. Het is al zeker 10 jaar terug dat die actie liep.
Tirza
09-02-2009 om 00:08
Ach jee (o.t.)
Zielig hoor!
Ik hoop van harte dat het je lukt een nieuwe te krijgen. En zo niet: Misschien moet je het als teken zien dat je toe was aan een andere wending?
Kom je ooit in Engeland? Daar verkopen ze zo ontzettend veel ontzettend leuke theepotten.
Of: nu hebben je kinderen eindelijk eens een geweldig verjaardagscadeau voor je. Laat je hen zich daar op uitleven, alleen dat gegeven al zorgt er vast voor dat je volgende theepot je net zo dierbaar zal worden.
Margje
09-02-2009 om 11:37
Winterling
Waarschijnlijk vind je 'm nog wel zónder olifantje, hij is van Winterling Bavaria. Zo'n beetje het best verkrijgbare servies. Maar zoeken naar een nieuwe 'onvervangbare' theepot is altijd leuker natuurlijk.