Werk, Recht en Geld Werk, Recht en Geld

Werk, Recht en Geld

Juristen? opzeggen huur bedrijfsruimte

Wie kan mij helpen?

Ik heb voor mij een huurcontract liggen voor een bedrijfsruimte voor een periode van 7 jaren (ja, waarom al geen 5 jaar?). Met wederzijdse goedkeuring wordt het contract opgezegd -na 4 jaar. De huurder zal een ander deel van het gebouw in gebruik nemen.

Wetgeving stelt: “Een opzegging aan het einde van dit termijn van 5 jaar, kan door beide beide partijen opzegd worden doormiddel van een exploot of aangetekende brief. De opzegging moet tenminste een termijn van 1 jaar hebben. Als het huurcontract wordt stopgezet met wederzijds goedvinden, dan is er geen opzegging vereist Art. 7: 293. “

Wat wordt bedoeld met ‘geen opzegging vereist’? Heeft dit enkel betrekking op de vorm of geldt dit ook voor de vergoeding wegens voortijdige opzeg?

Yta Chalne

Yta Chalne

23-04-2009 om 12:53

Nou

Opzegging betekent dat je de opzegtermijn in acht neemt ddus je conformeert je aan de opzeggingsvereisten. Je zegt dus nu niet op, de overeenkomst wordt nu met wederzijds goedvinden beëindigt.

Reageer op dit bericht

Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.