Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
19-05-2010 om 20:05
Ik zie in bovenstaand draadje een vraag voor een kado voor een 7 jarige jongen. Mijn dochter wordt binnenkort ook 7. Omdat ze al heel veel heeft en ook weinig bijzonders weet te vragen: hebben jullie nog tips?
Wat is het ultieme kado voor een 7 jarig meisje?
19-05-2010 om 21:16
Het ultieme cadeau
Het ultieme cadeau voor mijn dochters zevende verjaardag was een DS.
20-05-2010 om 08:33
De mijne
wordt dan wel 6 maar op haar verlanglijstje staat oa een eenwieler, al gaat ze die nevernooitniet krijgen Eerst maar eens fatsoenlijk op 2 wielen leren fietsen. Verder skeelers, een horloge, boeken van geronimo stilton, trampoline (veels te duur), Radio voor op haar kamer, mp3 speler, spel doolhof, oorbellen. Verder nog barbies, klei, doos playmais en knutselspullen. Oh ja en van playmobil het nieuwe zwembad
20-05-2010 om 17:04
Mijn dochter...
Mijn dochter vond op die leeftijd het leukst:
Alles van playmobil (vooral alles rond het victoriaanse poppenhuis maar ook andere thema dozen)
Sylvanian families (huisjes, poppetjes, accessoires)
Knutselspullen
Tekenspullen
Boeken
Lego
Een DS of spelletjes daar voor had ze ook heel leuk gevonden. Of een waveboard.
Verder ook dingen als rollerskates, mp3 speler, horloge...
Mijn jongste dochter (nog maar 5) is meer van de poppen, barbies en my little ponies. Mijn oudste dochter speelde daar ook wel mee overigens maar minder fanatiek. My lttle ponies heeft mijn oudste dochter nog wel een poosje verzameld.