Puberteit Puberteit

Puberteit

Lees ook op
creamam

creamam

18-07-2011 om 21:29

Airbrush, waar leren

Mijn dochter heeft van nature een enorm talent voor tekenen. Nu heeft ze (beetje onder invloed van haar vader) intresse in airbrush (of paintbrush..ik weet niet of en wat het verschil is) en wil daar graag meer van weten en leren.

Wij wonen grofweg tussen leiden en haarlem, niet al te ver van Amsterdam.

WIe weet er (eendaagse)cursussen of workshops airbrush in deze omgeving. Ik heb google er al op los gelaten , maar kan nog niet veel vinden. Er moeten toch in de randstad wel mogelijkheiden zijn zou je zeggen??

Naar laatste reactie
Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.
Yvonne

Yvonne

19-07-2011 om 06:30

Iets verder weg

ik heb ook even gegoogled en kwam iets verder weg wel wat tegen. De airbrushacademie (Lelystad) en airbrush service (Almere) geven allebei workshops.

Leuk hoor dat je dochter zo creatief is.

Fransien

Fransien

19-07-2011 om 10:13

Amstelveen

In Amstelveen woont Jos Annes, daar hebben wij hele goede ervaringen, heel ervaren, geeft al jaren en jaren les en kan (na een basis van een paar lessen om de techniek onder de knie te krijgen) heel goed aansluiten bij de interesses en mogelijkheden/moeilijkheden van je dochter. Hij heeft ook jarenlang een spastische jongen begeleid bij het leren airbrushen. Mijn man is ook jaren bij hem op les geweest, en het is daar erg gezellig, niet duur, en je werkt met een rittenkaart waardoor het niet erg is als je een keertje niet kunt.

Reageer op dit bericht

Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.