Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
14-04-2010 om 14:05
Zijn er mensen die ervaring hebben met kinderalimentatie en een Directeur/Grootaandeelhouder?
Op dit moment gaan onze advocaten ervan uit dat er gekeken moet worden naar het salaris wat mijn bijna ex-man zichzelf vorig jaar (slecht financieel jaar) heeft uitbetaald. Klopt dat?
Moeten ze alleen naar vorig jaar kijken of naar meerdere jaren? Vorig jaar had ik ook nog eens geen inkomsten dus het gezinsinkomen was veel lager dan andere jaren. En de bonus van mijn man kon toevallig ook niet uitbetaald worden (andere jaren >25.000 euro).
Welke (ervarings)deskundige helpt mij?
14-04-2010 om 14:09
Heu
"Op dit moment gaan onze advocaten ervan uit.."
Jullie hebben samen 1 advocaat?
14-04-2010 om 17:28
2 advocaten
We hebben elk een eigen advocaat, maar ze zijn het voornamelijk samen roerend eens met mijn echtgenoot.
14-04-2010 om 21:05
Uitzichtloos
Dit klinkt alsof je geen vertrouwen hebt in je advocaat. Of dat terecht is of niet is eigenlijk niet zo bar relevant, ik zou je zorgen met je advocaat bespreken en als je niet tevreden bent met dat gesprek iemand zoeken met wie het beter klikt. Anders blijf je het gevoel houden dat je belazerd wordt. En dat is misschien niet zo, maar het knaagt evengoed.
Sterkte ermee
Temet