Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
31-12-2009 om 16:40
hoi hoi
mijn zus was 12,5 jaar getrouwd nu gaan we gezellig uit eten, maar ik vraag mij af hoeveel geld je dan eigenlijk geeft ??
ik dacht aan iets van € 30,- euro of is dat te weinig ??
ik weet het echt niet
wat zouden jullie doen ??
groet Katja
31-12-2009 om 16:47
Doe wat je hart je ingeeft
Voor de een is 30 euro veel, voor de ander is het bescheiden.
Je moet niet afwegen wat jouw aanwezigheid op het etentje kost, daar gaat het niet om! Het gaat om een attentie voor het jubilerende paar.
Er zijn over het geef-gedrag al heel wat draadjes geweest, kijk maar eens in het archief.
31-12-2009 om 18:06
Geld geven
Ik ben er nooit zo'n voorstander van. De gever bepaalt het budget maar wat de verwachtingen zijn dat is een ander verhaal
Maar ik vind 30 euro een heel mooi bedrag hoor. Om het geldbedrag nog wat extra cachet te geven kun je het ludiek inpakken, geldboompje, of in een ballon.
01-01-2010 om 13:55
Geld?
Vraagt ze ook expliciet geld of heeft ze het in het midden gelaten. Ik vind het zelf altijd leuk om iets van bonnen te krijgen (of te geven). Een tijdschriftabonnement wat voor beide leuk is, bioscoopbonnen en het aanbod dat jij dan op de kinderen past of ze bij je laat logeren.....
Bij geld vind ik ook dat het niet moet afhangen van de inhoud van het feestje, maar wat je hart je ingeeft en wat je kan missen uiteraard. Ook leuk is om in kleingeld een leuke tekst te maken en die op een poster te plakken met daaromheen allemaal oude foto's van het stel.