Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
17-10-2008 om 12:20
Ik heb nog shoarma vlees in de vriezer liggen, wilde dat maken vanavond, hebben jullie toevallig nog wat lekkere variatiegerechten?
17-10-2008 om 12:39
Andijvie salade met shoarma
extra paprika bakken. Andijvie heel fijn snijden en heel goed wassen.
Aardappelschijfjes lekker bakken in goede roomboter.
En dan over het geheel wat gembersiroop.
Mjam.
groet,
Angela
17-10-2008 om 15:39
Die eten wij ook
Hier het volledige recept. De andijviesalade lijkt even gek, maar is superlekker!
Ingrediënten:
3 eetl. boter of margarine
400 gr. shoarmavlees
2 zakjes aardappelgolfjes (a 450 gr.)
3 eetl. crème fraiche
zout
peper
1 rode paprika
1 zak panklare andijvie (400 gr.)
50 gr. gemalen oude kaas met komijn
4 eetl. gembersiroop
Bereiding:
In braadpan boter verhitten. Paprika wassen en in blokjes snijden. Vlees op hoog vuur al omscheppend in ca. 5 min. bruin bakken. Aardappelgolfjes en paprika erdoor scheppen. Met deksel op pan in ca. 10 min. zachtjes gaar laten worden. Creme fraiche erdoor roeren en ca. 2 min. laten meewarmen. Op smaak brengen met zout en peper.
Intussen in kom andijvie, kaas en gembersiroop door elkaar scheppen. Over vier borden verdelen. Aardappel-vleesmengsel op salade scheppen.