Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
02-07-2009 om 15:37
Shit, heeft zoon net nieuwe nikes en nu is er hete motorolie uit zijn brommer op gespoten. Echt, 's middags gekocht en 's avonds is het gebeurd!! Wie heeft een tip? Faith
02-07-2009 om 16:53
Trauma
Kleintje maar hoor Ik kreeg toen ik een jaar of 7 of zoiets was suède schoenen met gele en blauwe vlakken. Ik had ze echt nog maar net aan toen er een fles olie uit de kast viel, pardoes over mijn nieuwe schoen. Eén schoen dus. Ik moest daarna door het leven met een heldergele schoen en een bruingele schoen. Niet meer te redden...
Jij hebt het over een sportschoen. Kun je die niet in de wasmachine gooien? Of zeg ik nu iets heel erg doms en is Nike altijd van echt leer?
03-07-2009 om 09:13
Volgens oma weet raad site:
Hoi,
Ik kijk zelf bij vlekken vaak op de oma weet raad website, dit is haar advies:
Meng afwasmiddel met wat suiker. Dit middel met een afwasborstel of oude tandenborstel op de vlek wrijven. Bij hardnekkige vlekken wat ammoniak toevoegen en de behandeling herhalen.
Verder heb ik de nikes van mijn zoon inmiddels al een keer in de wasmachine gewassen (had geen olievlekken, maar ze waren erg vies) ging prima hoor.
Maxime
03-07-2009 om 20:51
Yes
Ik had vanmiddag een ingeving (niet helemaal zelf bedacht hoor, maar zat bij een gebruiksaanwijzing als schoonmaaktip) : (was)benzine! En de vlekken zijn een stuk lichter geworden. Niet helemaal weg, maar van hoogte zie je het niet meer. Joepie! faith