Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
10-11-2008 om 14:35
Hoi,
Ik heb een witte dressoir kast van Ikea, met 4 glazen deurtjes, en die wil ik een andere kleur verven. Er zit nu een soort glad folie op, of zoiets wat je ook vaak op keukenkastjes ziet, glad en makkelijj schoon te maken.
Kan ik dit houdbaar verven? Moet ik het voorbehandelen en blijft het dan mooi zitten?
Wie heeft tip?
gr Maria
10-11-2008 om 14:50
Kunststof eerst primen
waarschijnlijk moet je eerst primen, voor je overschildert. Er zijn allerlei primers te koop bij de DHZ zaken
11-11-2008 om 09:29
Gedaan
Ik heb het gedaan bij de keukenkasten. Van die goodkope bouwmarkt folie-dingen. Die waren helemaal wit en toen ze verhuisden naar de bijkeuken heb ik de randjes, zeg maar de kopse kanten van het hout een grijs kleurtje gegeven. Ik heb niks geprimed, alleen vetvrij gemaakt en licht opgeschuurd. En het blijft nu al 2 jaar prima zitten. Maar echt grote oppervlakken heb ik dus geen ervaring mee.