Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
16-11-2010 om 16:54
Ik heb een vraagje over de volgorde van het lezen. Kun je de boeken door elkaar lezen of is het meer een soort vervolgverhaal waarbij het leuker is om de volgorde aan te houden?
16-11-2010 om 16:55
Volgorde aanhouden
Er zijn voorzover ik weet (de deltora manie was hier een aantal jaren terug) minimaal 3 'series' die alle 3 uit minstens 6 of 7 delen bestaan. Een serie moet je in elk geval in de goede volgorde lezen, en ik vermoed dat het nog leuker is als je bij serie 1 begint.
Ingrid
16-11-2010 om 21:44
Deltora
wij hebben ook een hele serie Deltora boeken sommige gewoon ongelezen met van die mooie 3d voorkanten als je nog boeken wil overnemen roep maar dan komen we er vast wel uit!