Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
17-11-2011 om 11:21
Het meisje dat dochter getrokken heeft wil graag oorbellen. Helaas is het budget maar € 2.50. Waar kan dochter leuke oorbellen vandaan halen?
De Kruidvat en de Hema zijn te duur. De Zeeman heeft wel goedkope oorbellen maar dat is niets voor een meisje uit groep 7.
18-11-2011 om 18:10
Genista
Hier loopt het ook al 16 jaar zonder problemen. Helemaal vanzelf.. Eerlijk gezegd bewaar ik mijn weerhaakjes voor belangrijker zaken.
19-11-2011 om 16:00
Oorbellen bij claire's
Bij Claire's hebben ze enorm veel keuze voor weinig geld. Daar zul je denk ik wel slagen voor het toegestane budget. Voor winkels in NL: http://www.winkels-nederland.nl/winkels/Claire's.html.