Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
28-06-2011 om 16:53
heb rondgeneusd, maar kan nog niks vinden. Iets in maat M. Niet al te bloot.
28-06-2011 om 17:27
Hema?
Hema heeft veel jurken momenteel, flink afgeprijsd ook. En anders V&D?
29-06-2011 om 09:29
Toevallig gister ook zitten neuzen
Ik heb ook oa gekeken op www.onlinemerkkleding.nl en daar hadden ze ook erg veel. Ikzelf kijk ook alleen bij 100% katoen. Ook prettig dat er nu overal veel afgeprijsd is en in M was er nog behoorlijk wat !
Groetjes,
WIlma
05-07-2011 om 19:53
Steps
Vond ik altijd een vreselijke winkel, maar sinds ze Julia's Tango sponsorden viel me ineens op dat ze zoveel leuke jurken hebben! Ik ga binnenkort weer eens in de uitverkooprekken zoeken (beetje jurkenverslaafd inmiddels). Verder Wehkamp (veel keus), en voor de grote boezem: pepperberry! http://www.bravissimo.com/pepperberry/
Even goed kijken hoe de maattabel werkt.
Verstuurd met de Ouders Online iPhone app.