Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
09-10-2010 om 10:09
Onze dochter van 11 rond over 2 wkn haar dyslectie behandeling af van anderhalf jaar. Ze vind de behandelaar geweldig, alleen al omdat ze daar elke week 45 min exclusieve aandacht van kreeg. Ze heeft er ook voor gezorgd door haar enthousiasme dat ik nu een leesverslaafde dochter heb( ook grote dank aan Francine Oomen) Onze dochter wil graag een bijzonder afscheidscadeutje aan de behandelaar geven (vrouw ong. 25-28 jaar) wie heeft ideeen??? ik vind een bos bloemen zo saaaaiiiii.
09-10-2010 om 10:16
Iets
In elk geval iets waar ze zelf iets in of op schrijft? Een mooie kaart, een klein boekje met daarin een door je dochter geschreven bedankje/groet?
09-10-2010 om 10:24
Scheurkalender
Gisteren zag ik in de boekhandel leuke scheurkalenders bv poezie , psychologie.
Anders wat reina zegt een leuk boekje met leuke kaart of boodschap.
09-10-2010 om 11:37
Paraplu
Met daaraan een briefje/foto van kind en de tekst: AJU...PARAPLU!!! Flink wat krullint, eventueel nog een zelfgemaakt briefje en klaar!!!
09-10-2010 om 16:33
Ja leuk..
Die paraplu spreekt haar wel erg aan... ze wil er dan een foto van haar zelf aan maken met haar boekendiploma's in de hand en wat zelf geschreven tekst natuurlijk ( zonder foutjes )... Leuk idee!
10-10-2010 om 00:05
Tongbrekers
Voor de IB-er van één van onze kinderen kochten wij:
"48 lekkerbekkende struikel- en stuiterzinnen" van A.F. van Beers. Te koop bij oa Bol.com.
Het cadeautje viel erg in de smaak.
Succes, Leony