Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
07-05-2019 om 12:38
Hebben jullie een idee wanneer de uitslag van de eindcito komt? Hebben hier niks over gehoord van school.
07-05-2019 om 16:55
Donderdag
Cito publiceert de uitslagen donderdag op de cito-portal (voor leerkrachten). Het zal per school verschillen wanneer de uitslagen gedeeld worden met leerlingen en ouders.
07-05-2019 om 16:57
aanvullend
...dit jaar nieuw: leerkrachten moeten de uitslagen zelf downloaden, printen en in een prachtig mapje stoppen.
Dat is meer werk dan voorheen (kreeg je de uitslagen kant en klaar geprint)
Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.