Werk, Recht en Geld Werk, Recht en Geld

Werk, Recht en Geld

gerard

gerard

11-06-2009 om 20:34

Jaarcontract?

Het jaarcontract wat ik had liep op 31 mei af volgens rechtswege af.
Echter ben ik wel ingezet op 1 juni en tot op heden nog steeds werkzaam.
Betekent het nu dat mijn contract automatische met 1 jaar verlengt wordt(zou dan mijn tweede contract worden) weet wel dat een 4e contract een vast contract moet worden aangeboden.
Maar aangezien ik niks heb gehoord kan ik daar nu ook aanspraak op maken?.
Wie weet hoe het zit.

Yta Chalne

Yta Chalne

11-06-2009 om 20:44

Zo:

Als de verlenging stilzwijgend plaatsvindt, dan gelden voor het verlengde contract weer dezelfde voorwaarden en dezelfde tijd, maar voor maximaal één jaar.

Jakiro

Jakiro

11-06-2009 om 21:24

Behalve

Als het het 4e contract zou zijn, dan wordt het naar mijn weten stilzwijgend omgezet in een vaste aanstelling.
Jakiro

Sancy

Sancy

11-06-2009 om 22:13

Ik neem aan

dat je werkzaamheden hetzelfde gebleven zijn? Dan is het inderdaad zoals Yta uitlegt: verlenging onder dezelfde voorwaarden voor eenzelfde periode maar voor maximaal 1 jaar.
Voor de bepaling die jakiro aanhaalt, verwijs ik gemakshalve naar artikel 7:668a lid 1 BW.
Hier is de link: http://www.wetboek-online.nl/wet/BW7/668a.html

gerard

gerard

12-06-2009 om 18:11

Bedankt

Oke bedankt voor de respons,voor mij is het helder nu.

Reageer op dit bericht

Dit forum topic is gesloten, er kan niet meer gereageerd worden.