Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
20-04-2011 om 21:39
Hallo,
Voor onze dochter van bijna 7 zoeken we een therapeut of hulpverlener in het midden van het land die ervaring heeft met selectief mutisme. We zien bij dochter een aantal kenmerken terug hiervan en daar willen we, dochter incluis, mee aan de slag. Zo verbaal vaardig als ze is naar ons toe en naar leeftijdsgenoten, zo stil en teruggetrokken is ze in contact met andere volwassenen. Op school is dit steeds meer een probleem, maar ook tegen ouders van vriendinnen praat ze nauwelijks. Gelukkig zien ze op school dat het een erg slim meisje is.
We horen graag ervaringsverhalen en welke aanpak heeft gewerkt bij andere kinderen. Hoewel het in wezen een zeer expressief en vrolijk kind is, wordt ze steeds verdrietiger omdat haar 'mond vaak op slot zit'.
Bedankt, Silence
20-04-2011 om 22:25
Forumarchief
In het forumarchief staan diverse draadjes onder zorgenkinderen.