Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
29-09-2015 om 16:16
Vraagje; iemand ervaring met mad science?
Het lijkt me leuk, maar enorm duur. Dus de vraag is , is het de moeite waard?
29-09-2015 om 20:29
leeftijd?
Op de basisschool hier kon je je inschrijven voor mad science na schooltijd. Kinderen van diverse leeftijden werden iets teveel bijelkaar gedaan waardoor het voor de ouderen niet leuk genoeg was. Maar als je kinderfeestje hebt voor specifieke leeftijd is het misschien wel te doen? Ik herinner me dat het voor kinderen die al beetje geïnteresseerd zijn, of waar er thuis wel met magneten etc. gespeeld wordt, beetje te saai was. Maar dat kan dus ook gelegen hebben aan het feit dat het daar moeilijk was om de juiste dingen bij de juiste leeftijd te bieden.
gr Angela
29-09-2015 om 21:41
nee
Mijn kinderen zijn weleens naar zo'n kamp geweest maar waren echt niet enthousiast.
Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.