Puberteit Puberteit

Puberteit

Lees ook op

Ik weet het niet meer


Ciska78

Ciska78

22-07-2025 om 07:40 Topicstarter

En ja, er was afgelopen vrijdag een klik.
We gaan zometeen ophalen, Doerak, een 5 jarige golden retriever, dochter is echt helemaal happy.

en dat maakt het heel dubbel voor haar, want eigenlijk mag ze helemaal niet blij zijn, dit maakt het erg moeilijk voor haar.

Oh wat fijn, Ciska, dat er een hond komt. En wat ingewikkeld voor dochter dat ze niet blij mag zijn van zichzelf/de stemmen. Hopelijk gaat de aandacht van de hond en voor de hond haar daar doorheen slepen en brengt het veel steun en meer positiefs 🤞🏻❤️

Doerak 🧡

Dieren zijn zo belangrijk !! Denk ook voor jouw dochter Ciska . Denk dat het haar goed doet 

Ik hoop dat het haar iets positiefs brengt en ze zichzelf toelaat er van te genieten.
Dieren zijn geweldig!

Wat fijn dat het klikt! En dat Doerak bij jullie komen mag. Ik hoop dat het je dochter veel liefde en goede momenten mag brengen. Wat naar dat de stemmen zoveel invloed blijven hebben op geluksmomenten. 

Wat fijn toch een klein lichtpuntje,ik hoop zo voor jullie dat het haar iets goeds zal doen♥️

Wat fijn! Ik hoop dat het jullie veel gaat brengen.

Wat een geniale naam! Hopelijk mag hij als klein lichtpuntje het leven van je dochter binnen komen om zo een groter licht te gaan doen schijnen in haar leven! ❤️

Wat dapper van jullie om toch voor een hond te gaan. Ik hoop zo dat dit gaat werken voor haar. 

Wat fijn dat er een klik met je dochter en Doerak is Ciska. Een hond kan zoveel liefde brengen, stemming aanvoelen en een troost zijn wanneer nodig.
Ik vind het ook heel dapper dat jullie dit gedaan hebben. Natuurlijk alles voor dochter maar voor jullie ook een extra zorg en drukte in huis.
Jullie zijn al erg op!
Ik hoop oprecht dat Doerak een positieve verandering teweeg gaat brengen, ook voor dochter en jullie.

Liefs ♥️

Wat fijn dat er een klik is met de hond ❤️
Het heeft waarschijnlijk tijd nodig. Het strenge in haar wat niet wil dat ze blij is. En tegelijkertijd het warme, kwispelende vertrouwelijke hond die rond haar is.
De hond is onvoorwaardelijk en heeft een hele lange adem.

Waar ik dan wel een beetje bezorgd om ben.... 5 jaar is al best wat ouder. Golden retrievers worden gemiddeld zo'n 12 jaar. Ik weet zelf hoe moeilijk het is om afscheid te  moeten nemen van een dier dat jaren je beste maatje is geweest. Ik wil de pret niet bederven en ik denk ook zeker dat het zorgen voor een dier dochter heel erg kan helpen maar ik wil haar juist behoeden voor het (relatief) snel afscheid moeten nemen. Zou een puppy of kitten (katten zijn makkelijker qua onderhoud) niet beter zijn?

Dan ben je 7 jaar verder . Wie dan leeft wie dan zorgt .

7 jaar!! Dat is een ander tijdperk.
Dochter heeft NU hulp nodig. Een pup heeft veel meer en andere zorg nodig. Ik vind het heel slim om nu niet voor een pup te kiezen.

Reageer op dit bericht

Je moet je bericht bevestigen voor publicatie, je e-mailadres wordt niet gepubliceerd.