Puberteit Puberteit

Puberteit

Lees ook op
ExcellentBadger46

ExcellentBadger46

10-04-2023 om 12:19

Langdurig huisarrest 'probleempuber'


ExcellentBadger46

ExcellentBadger46

12-04-2023 om 10:28

Wat moeilijk en verdrietig Wilmamaa. Veel van de dingen die jij geprobeerd hebt zou ik nu ook graag willen voor de dochter in dit verhaal, maar daar stel ik me dan misschien ook teveel van voor. Het lijkt me heel zwaar om maar niet te kunnen achterhalen wat er speelt.

Er staan wel veel herkenbare dingen in wat je schrijft. Mijn familielid beschrijft sommige zaken (over die vriendengroep die de dochter als nieuwe familie ziet en haar gezin dat 'ineens helemaal fout is' terwijl familielid daar geen enkele aanleiding toe ziet) bijna woordelijk hetzelfde. Daar zit bij mijn familielid ook veel pijn en gekwetsheid denk ik.

Reageer op dit bericht

Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.