

Echtscheiding en erna

Temet
02-01-2014 om 13:42
LBIO geeft nu advies over hoogte alimentatie
Toen ik op de site van het LBIO keek om het indexeringspercentage na te gaan, zag ik iets wat de medeforummers mogelijk ook wel interesseert: als tijdelijk project geeft het LBIO nu desgevraagd een advies over de hoogte van de te betalen alimentatie. Kosten: 50 euro, e.e.a. volgens dezelfde normen als rechters etc hanteren. Zie hier http://www.lbio.nl/berekenen-van-alimentatie
Nu hier op het forum regelmatig de vraag langskomt wat een redelijk alimentatiebedrag is, leek me dit wel een aardige tip.
Of een dergelijk advies ook zin heeft bij gecompliceerdere kwesties (zelfstandig ondernemers etc) vraag ik me af, maar dat terzijde.
Groeten,
Temet

Afpersinglbio
16-09-2014 om 09:56
Advies hoogte alimentatie is gewoon geldklopperij
Beste mensen,
Laat u niet oplichten door het LBIO. Ze doen een berekening waar geen enkel recht aan te ontlenen valt. Ze hebben maar één doel, meer geld verdienen aan het afpersen en oplichten van ouders.
In plaats van dat de overheid nu eindelijk eens snapt dat als je ouders de rechtszaal in jaagt, je slecht meer ruzie krijgt met als gevolg dat kinderen eraan kapot gaan.
Het stimuleert de economie wel hoor:
Advocaten, €250,- per uur.
Rechtbankzittingen á €1500,-
Therapeuten psychologen en psychiaters á € 90,- per uur.
Farmacie á €80,- per maand voor de anti depressiva van moeder en vader. Oh ja, de ritalin niet vergeten...
Gedwongen verkoop van huizen en makelaars en notarissen á € 30,000
Totale economische opbrengst:
Gemiddeld circa €350,000 genomen vanaf het begin van de scheiding totdat de kinderen volwassen zijn. (18 jaar)
Voor de overheid een mooie meevaller. Economie is niet zo moeilijk hoor. Er wordt van alles dat er verdiend wordt in Nederland 20% verdiend in de gezondheidszorg. Dat is zorg voor zieke en stervende mensen. wow, wat een geweldige prestatie. Sinds deze medische zorg er is, gaat het alleen maar slechter. Sinds we advocaten hebben is de wereld alleen maar zieker geworden. Mensen verschuilen zich graag achter een wetboek of de rechter heeft het bepaald. Maar begrijp dan ook dat die gedachte er ook voor zorgt dat er mensen zijn die de keel doorsnijden van anderen omdat de islamitische rechtbank heeft gezegd dat het oké is. U doet niet veel anders daar op dat overheidskantoor, advocatenkantoor of rechtbank of bij het LBIO.
De meeste mensen laten zich verblinden door hebzucht en ik heb er "recht" op. Dan niet klagen dat er vliegtuigen neergeschoten worden. Daar hebben zij dezelfde gedachte. Ik heb er recht op.
Swingen to fight cancer? Ik zou zeggen: lean to fight cancer.
Kanker ontstaat gewoon als psychisch geen enkele uitweg meer ziet, je wordt of depressief of je lichaam gaat proberen je te helpen om meer energie te hebben om te winnen. Maak dus meer mensen psychisch helemaal gek, en je krijgt meer antidepressiva en meer kanker gevallen. Aan beide verdienen we goed veel geld. Behandeling kanker kost €100.000 en een goede depressie duurt een heel leven lang. Opbrengst ook €100.000. Gefeliciteerd met uw fantastische wetgeving die wij niet gekozen hebben maar de eerste kamer bepaald wat er gebeurd. Dat is de macht die verdiend aan depressie en chemo en ziekenhuis apparatuur en farmacie.
Helaas voor u allen:
In Nederland gebruiken:
één miljoen mensen gebruiken middelen als anti depressiva
750.000 mensen zitten aan de softdrugs
925.000 mensen zijn alcohol verslaafd
1,5 miljoen mensen zit aan de anti-psychose of ritalin en dergelijke.
400,000 mensen zijn verslaafd gemaakt door de verslavingszorg aan de methadon. (Dank u wel voor de zorg)
Er werken slechts 6 miljoen mensen. De helft is dus zeker niet meer in staat om nog normaal te denken of te functioneren.
Ik gebruik al meer dan dertig jaar geen penicilline, pijnstiller, alcohol of wat dan ook. Ik zie dan ook dat deze maatschappij afglijdt naar een apen bewustzijn. Iedereen een pil om willoos te doen wat de niet gebruikers willen dat je doet. Sterven op tijd en geen protest, mondje open en pilletje erin.
Ik weet dat hetgeen ik hier schrijf geen snars uitmaakt. Jullie zijn al te veel in slaap gesukkeld. Nederlanders zijn erg gewillig. Er zit allang geen spirit meer in. Murw gemaakt door de farma en dom gehouden door de overheid.
Als er dan toch een ziel is die wel wil vechten voor zijn kinderen en wil weten hoe je jezelf bevrijdt van deze achterlijke criminelen. Dan neem je maar contact op. Mijn kinderen begrijpen allang dat ze van de rotzooi af moeten blijven en leren met de paplepel hoe je stress of angst oplost.
Succes. Ik hoop dat jullie gezond blijven en gaan leren hoe je bewust kan leven. Sterven kan altijd nog.

amk
16-09-2014 om 10:01
wat een onzin
ze geven een advies, idd geen dwingende rechterlijke uitspraak.
Veel mensen kunnen prima leven met het advies. En dan is dat een stuk goedkoper dan een volledige rechtsgang.
Over de rest hoef ik niets te schrijven, daar diskwalificeer je jezelf voldoende mee.

Paddington
16-09-2014 om 11:20
Eens met AMK
Het is een advies, gebaseerd op tremanormen. Hieruit kan een afspraak komen tussen de ouders. Werkt prima als beide partijen het ermee eens zijn. Een mooi middel om een ka opnieuw te laten berekenen bij een andere baan ofzo.

Egel
16-09-2014 om 16:28
Zeg AfpersingsLBIO,
...je moet echt even wat doen aan je werkwoordspelling. Anders zou ik je volledig serieus nemen.

Hortensia
16-09-2014 om 17:46
Afpersinglbio
"Ik gebruik al meer dan dertig jaar geen penicilline, pijnstiller, alcohol of wat dan ook. Ik zie dan ook dat deze maatschappij afglijdt naar een apen bewustzijn. Iedereen een pil om willoos te doen wat de niet gebruikers willen dat je doet. Sterven op tijd en geen protest, mondje open en pilletje erin."
Ik zal wel gehersenspoeld zijn door de "farma" en de politiek, maar eerlijk gezegd denk ik dat jij wel een pilletje kunt gebruiken... Eentje van de afdeling psychofarmaca.
Of ben jij zo'n vader die het onzin vindt alimentatie te betalen voor het kind dat hij heeft verwekt en daar nu van alles bij haalt om te bewijzen dat iedereen gek is behalve hij?
Sorry als ik er naast zit, maar ik heb het even helemaal gehad met zulke vaders (breek me de bek niet open).

RoosjeRaas
24-09-2014 om 10:20
Temet en amk
Jullie zijn altijd zo goed op de hoogte van alles wat met scheiden, alimentatie en dergelijke te maken heeft. Mijn vraag is of ik met jullie mag mailen om wat vragen te stellen, als eerste oriëntatie op of ik met een bepaald probleem naar een advocaat moet gaan. Ik hoor het graag.

Tigerfeet
03-10-2014 om 23:49
LBIO
Hebben wij in eerste instantie ook alles laten uitrekenen.
Alleen als je bijstand aanvraagt, neemt de sociale dienst helaas geen genoegen met deze berekening. Je hoeft niet gelijk een rechtzaak te beginnen, een berekening van de advocaat is voldoende.
Toen ik nog in de scheiding zat was ik redelijk op de hoogte, inmiddels is alles weggezakt
Tigerfeet

amk
04-10-2014 om 00:48
RoosjeRaas
mail maar op: forroosjeraas apestaartje uitkijk punt com
Ik ben geen jurist of zo, wel ervarings deskundige maar niet met een vechtscheiding.
Reageer op dit bericht
Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.