Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
17-02-2015 om 12:54
Mijn naam is Hans en ik studeer Bedrijfskunde aan Hogeschool Windesheim in Zwolle. Samen met vijf andere studenten ontwikkelen wij een product om het eetgedrag van kinderen te stimuleren. Graag zou ik aan jullie vragen of jullie een 5 minuten durende enquête willen invullen om zo de wensen en behoeften van ouders/ verzorgers in kaart te brengen. Alvast bedankt!
De enquête vindt u hier: http://www.survio.com/survey/d/B8G1V8Y3A9W6N4J4C
17-02-2015 om 20:26
foutje?
Heb hem volledig ingevuld maar loop vast op de laatste vraag. Ik heb de vraag wel beantwoord maar systeem geeft aan van niet.
17-02-2015 om 20:33
Laatste vraag wil een getal
Ik had 'niets' ingevuld maar dat werkte niet. Toen ik '0' invulde, werkte het wel.
17-02-2015 om 20:34
Vreemd dat de leeftijd van de kinderen niet gevraagd wordt
Niet in de beschrijving van de enquête en niet tijdens het beantwoorden.
Ik heb pubers. Die stimuleer je niet met gadgets. Hoewel, iphones werken misschien wel
21-02-2015 om 22:48
ben er niet zo voor
Ik leer mijn kinderen liever te luisteren naar hun buik, dan zich plat te staren op een bord!
28-02-2015 om 11:07
nou ja
Een beetje genuanceerd antwoord is onmogelijk....bij de laatste vraag. Ik bedoel wat moet ik me daar bij voorstellen? Een toverstaf je? Of iets in de vorm van een beloning?
Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.