Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
11-01-2016 om 14:25
Ik heb een aantal vragen over Cito toetsen, waar ik geen eenduiding antwoord op heb gekregen. Wie weet zitten hier experts.
Ik was altijd in de veronderstelling dat kinderen elk jaar nieuwe Cito LVS toetsen krijgen voorgeschoteld. Nu blijkt dat deze jaren achter elkaar worden gebruikt. Hoe zit het dan met leerlingen die zijn blijven zitten of vooruit worden getoetst? Hebben zij dan 'voorkennis' of zijn er meerdere versie beschikbaar waaruit leerkrachten kunnen kiezen? Kortom, hoe wordt hiermee omgegaan?
11-01-2016 om 14:41
Twee versies
Er zijn twee versies van iedere LVS cito, heeft de ib-er mij verteld.
Na ongeveer 2 jaar durven ze een kind wel weer dezelfde versie te geven, dan is er niet zoveel meer van blijven hangen.
Mijn kinderen worden zo nu en dan doorgetoetst en dat is altijd een gepuzzel met welke cito in welke versie kan/mag er afgenomen worden.
Op dit topic is al langer dan 4 weken niet gereageerd, daarom is het reageerveld verborgen. Je kan ook een nieuw topic starten.