Het forum van Ouders.nl is een online community waar iedereen respectvol met elkaar omgaat. Het forum is er voor ouders met vragen over opvoeding, ouderschap, ontwikkeling, gezondheid, school en alle andere dingen die je als ouder tegenkomt in het leven.
10-08-2010 om 23:21
en de kinderen (met name de jongste 2) kijken echt uit naar het weer naar school gaan....en eerlijk gezegd, ik ook wel! We hebben een prima vakantie gehad, we hadden de 1e drie weken van juli, dus mooi weer, maar het is leuk geweest, weer in het normale ritme!!
24-08-2010 om 22:34
En ze blijven maar lachen!
Het gaat echt lekker hier. Stoffer is druk bezig met de spellingslessen en is zelfs flink aan het rekenen geslagen! En verder is hij nu ook zo GROOT en zelfstandig. Hij bergt zijn fietssleutel netjes op uit zichzelf. Dat soort dingen.
Blikkie is vandaag voor de tweede keer wezen wennen en die is zo intens gelukkig dat hij naar school mag.
Hier gaat het dus erg lekker!
Groeten, Maw.
24-08-2010 om 22:39
Ja hier op zich ook wel...
Maar er zijn wel kleine dingetjes....ach, ze moeten ook nog wennen, de juffen en mijn kinderen, aan elkaar, in alle opzichten
Ik denk dat het wel goedkomt!